Novinky - 12. 04. 2017

Aktuální informace ze stavby:

Po velikonocích začne zvýšený provoz stavební techniky v areálu školy a v přilehlých ulicích.

Pokud je to možné, upřednostněte pěší docházku dětí do školy ze strany od parku. V ulici Bezručova bude omezeno stání dopravním značením (zákaz stání po obou stranách ulice). Ulici Bezručova využívejte pouze k výstupu/nástupu dětí do Vašeho auta - prosím neparkujte zde. V případě vyzvedávání dítěte např. ze školní družiny zastavujte auta ze strany od Jánského náměstí.

Děkujeme za respektování všech omezení.
Bezpečnost Vašich dětí je v zájmu nás všech .

Mgr. Marcela Erbeková, ředitelka školy

* Školní videa

Videa najdete uvnitř článku.

Číst celé... | Vydal(a): webmaster, dne 29. 04. 2016 | Tisk

* Přípravný kurz AJ na přijímačky do třídy s rozšířenou výukou jazyků 6. - 8. 5. 2017

Soubor ke stažení (280 kB).

Stáhnout soubor... | Vydal(a): Dominika Švehlová, dne 19. 04. 2017

* HLEDÁME UČITELE PRO NOVÝ ŠKOLNÍ ROK 2017/2018

HLEDÁME UČITELE/UČITELKU

nejlépe s odbornou kvalifikací pro 1. STUPEŇ nebo DĚJEPIS nebo TĚLESNÁ VÝCHOVA pro 2. stupeň

nabídky s profesním životopisem zasílejte na reditelka@zsmnichovice.cz

Kontakt: Mgr. Marcela Erbeková, tel: 606 189 863

Vydal(a): Marcela Erbeková, dne 14. 03. 2017 | Tisk

* Rodiče představují druháčkům svá povolání

V pondělí 10. dubna 2017- měli druháci ve škole velmi milou návštěvu - paní Evu Obecovskou, která je květinářkou.

Předvedla dětem, jak uvázat kytičku na mnoho způsobů, která udělá radost.

Děti dostaly návod, jak na Velikonoce vyzdobit své bydlení a potěšit tím celou rodinu.

Kytičky, které paní Eva uvázala před očima dětí, rozdala žáčkům - oslavencům.

Děkujeme za pěknou prvouku!

Mgr. Dana Honsová

Číst celé... | Vydal(a): Milena Flajžíková, dne 22. 04. 2017 | Tisk

* Zahajujeme další etapu dostavby školy – tělocvična, šatny, výtah

Máme velkou radost z toho, že se podařilo získat finance a vyřídit všechny potřebné administrativní úkony. Další stavební práce tak mohou pokračovat.

Do podzimu budeme mít k dispozici nové šatny a výtah. Do konce února 2018 bude stát nová tělocvična.

Určitě je to skvělá zpráva! Na druhou stranu si ale plně uvědomujeme, že stavební práce v areálu školy s sebou nesou zvýšené požadavky nejen na zhotovitele stavby, ale i na všechny ostatní. Hlavní prioritou je zajištění bezpečnosti všech: žáků, zaměstnanců i návštěvníků školy. Velká pozornost je věnována koordinaci prací s ohledem na školní výuku a na provoz v celé lokalitě. O průběhu stavby a potřebných přijatých opatření vás budeme průběžně informovat. Pro dopravu dětí do/ze školy využívejte zejména vchod od parku z Jánského náměstí. Nevstupujte do označeného prostoru staveniště a respektujte prosím všechna dopravní omezení.

Shodně jako při minulých stavbách se každý týden koná kontrolní den za účasti techniků, zástupců města a vedení školy. Pověření pracovníci budou pravidelně kontrolovat stavbu, aby probíhala tak, jak má a naplánované práce se skloubily s provozem školy.

Věřím, že se nám podaří vše dotáhnout do zdárného konce a nová tělocvična začne sloužit dětem a mnichovickým sportovcům.

Marcela Erbeková, ředitelka školy

Vydal(a): Marcela Erbeková, dne 07. 04. 2017 | Tisk

* Výsledky okresního kola olympiády v českém jazyce

V únoru reprezentovala dvě děvčata naší školu v okresním kole olympiády v českém jazyce, které se konalo v Brandyse nad Labem. Karolína Schneiderová (8.A) se umístila na hezkém 11.-15. místě. Anna Marie Martinů (9.B) se umístila na výborném 3. místě. Anička postupuje do krajského kola, které se bude konat začátkem dubna v Kladně. Oběma žákyním moc gratulujeme a Aničce držíme palce do krajského kola.

Číst celé... | Vydal(a): Lucie Brožková, dne 20. 03. 2017 | Tisk

index | 1-7 | následující | Celkem 393 článků