Sportovní den s žáky z Open Gate v Babicích

Autor: Milena Flajžíková <(at)>, Téma: Ze života školy, Vydáno dne: 18. 02. 2020

Ve čtvrtek 13. února zavítali do naší školy žáci z 5. třídy ZŠ Open Gate v Babicích. Naše škola podporuje komunitní život žáků v rámci regionu - a tak se povedlo navázat spolupráci s blízkou základní školou. Žáci z Open Gate pro nás v loňském roce připravili krásné vánoční překvapení v podobě České mše vánoční od J. J. Ryby.

Teď byla řada na nás. Naši páťáci společně se svými učiteli uspořádali pro kamarády z Babic sportovní den. Akce se velmi povedla. Žáci utvořili smíšená družstva a pořádně vytěžili naši novou tělocvičnu. Už teď se všichni těšíme až v dubnu vyrazíme do Babic, kam jsme pozváni na další sportovní utkání a třeba i návštěvu tamějšího divadla.

Učitelé a žáci pátých tříd