* Co si budou pamatovat nově vysazené stromy u školy?

Při příležitosti slavnostního otevření Multifunkčního centra MATES v Mnichovicích byly vysazeny nové lípy a hlohy přímo v areálu základní školy.

Naši nejmenší školáci nad nimi převzali patronát, namalovali a napsali si svá přáníčka na papírové lístky a po celou dobu školní docházky budou společně pozorovat, jak se právě těm jejich stromům daří. Věřme, že někdy také vstoupí do místní kroniky. A další generace mnichovických dětí si budou připomínat historii těchto stromů tak, jako se dnešní žáci dozvídají o Žižkově dubu na Myšlíně nebo Lípě Svobody v Parku J. Holíka.

Mgr. Marcela Erbeková

Vydal(a): Milena Flajžíková, dne 07. 10. 2011 | 2213 přečtení | Tisk