* Měsíční studánka - třídy 7. A a 7. B

Už ve školním roce 2011/2012 si tehdejší 4. třídy vzaly pod patronát spolu s rybáři města Mnichovic studánku na hřištěm Podhorky. Vyčistily ji a vymyslely název spolu s krátkým příběhem. V letošním školním roce děti dnes už 7. tříd vše zdárně dokončily - opět studánku vyčistily, dno a strouhu vyložily kamenem. Rybáři zařídili vytištění příběhu na velkou desku, kterou spolu s dětmi pověsili ke studánce. Od informačního centra na náměstí vede vyznačená stezka až ke studánce. A po práci přišla zasloužená odměna - opékání buřtů u ohně na Podhorkách, které zařídili právě rybáři. Děkujeme mnohokrát a všechny zveme na krátkou procházku ke studánce a zároveň prosíme o udržování čistoty a nevhazování kamenů.

Děkujeme - třídy 7. A a 7. B

Vydal(a): Dominika Švehlová, dne 31. 05. 2015 | 716 přečtení | Tisk