* Podporuj muziku!

V úterý 18. listopadu se sešli naši žáci osmých a devátých tříd, aby si pomocí projektu "Buď toho součástí. Podporuj muziku!"ujasnili a rozšířili povědomí o autorských právech a o hodnotě hudby jako takové.

Dozvěděli se, že v případě že uživatel šíří svá vlastní dílka je z hlediska autorských práv všechno v nejlepším pořádku. Ale pokud jde o dílka cizí, měli by pečlivě zvažovat, zda se nedopouští protiprávního jednání....

Teorii z praxe  potvrdil umělec Ben Cristovao, který žákům srozumitelně vysvětlil, proč je dobré koupit si originál díla (např. vydané CD).

Vydal(a): Milena Flajžíková, dne 22. 11. 2014 | 938 přečtení | Tisk