Lyžařský výcvik

 

Letos se opět konaly lyžařské kurzy pro 4. a 7. ročníky a již tradičně jsme odjeli s dětmi do Velké Úpy u Pece pod Sněžkou v Krkonoších. Počasí nám z počátku moc nepřálo, ale i přesto jsme s žáky každý den plnohodnotně lyžovali a program se obešel bez větších úprav. Zažili jsme lyžování/snowboarding, bobování, stavění sněhuláků a na posledních termínech se nám dokonce povedlo zařadit výuku na běžkách, která se stala velkou legrací i přes řadu drobných pádů. Každý den začínal rozcvičkou a ve večerním programu jsme si užívali společenské hry, divadelní scénky, soutěže, tvorbu pohledů a spousty dalších aktivit. Závěrem každého kurzu bylo předání cen a závěrečná diskotéka. Pěvně věříme, že se všem na horách líbilo a už se těšíme na další výjezd. Všem zúčastněným patří velké díky.

Petr Příhoda