Staré pověsti české

Žáci ze 4.D nacvičili pod vedení paní učitelky Hany Krchové divadelní představení Staré pověsti české. Pro potěšení rodičů a spolužáků byla celá veršovaná hra provázena písněmi a hrou na hudební nástroje. Zájem o zhlédnutí představení byl tak veliký, že se kvůli kapacitě školní auly muselo sehrát třikrát. Malí herci sklidili obrovský zasloužený potlesk nejen od ostatních tříd, ale i večer od svých nejbližších. Jistě začínající umělce potěšil i veliký smích z hlediště, přesně v tu správnou dobu a slzičky dojatých maminek. Úspěch, který představení provázel, byl zdrojem nápadu, potěšit tímto vystoupením i babičky a dědečky v Domově pro seniory Blaník. Bylo to velice příjemné odstartování adventního času.

Velké poděkování patří všem rodičům a paní učitelce Heleně Florové za pomoc při výrobě kostýmů a kulis.