Volná místa – Všestranák

Dobrý den,

léto je tady a my máme skvělou zprávu pro Vaše děti! Příměstský tábor Všestranák má stále ještě volná místa a rádi bychom nabídli tuto příležitost právě Vašim dětem.

Naše tábory jsou plné zábavy, dobrodružství a nezapomenutelných zážitků. Tento rok nabízíme několik různých programů:

• Lezecký tábor: Pro malé horolezce, kteří chtějí zdolávat nové výzvy.
  • Všestranácká školka: Ideální pro naše nejmenší táborníky.
  • Sportovní tábor: Plný sportovních aktivit pro malé atlety.
  • Cestovatelský tábor: Pro děti, které chtějí poznávat nová místa a kultury.

Termíny: Červenec – srpen
Místo: ZŠ Mnichovice a okolí
Cena: Od 4050,- CZK
Věk: 4 – 15 let

Tábory jsou skvělou příležitostí, jak děti mohou strávit léto aktivně, poznat nové kamarády a naučit se spoustu nových dovedností. Máme zkušený tým vedoucích, kteří se postarají o bezpečnost a zábavu Vašich dětí.

Pokud máte zájem, neváhejte a přihlaste své děti ještě dnes! Více informací naleznete na našich webových stránkách www.vsestranak.cz nebo nás kontaktujte přímo na emailu vsestranak@gmail.com či telefonicky na čísle +420 776 374 402.

Těšíme se na léto plné zábavy s Vašimi dětmi!