Návštěva školy Open Gate

V pondělí 10. října 2022 jsme se třídou 9.B jeli na veletrh zahraničních vysokých škol a na prohlídku školy Open Gate v Babicích. Cestou tam i zpět jsme se svezli jejich školním autobusem.

Po příjezdu jsme šli do veliké sportovní haly na veletrh, kterého se zúčastnilo mnoho zajímavých univerzit z celého světa. U jednotlivých stánků jsme se mohli zeptat na cokoli, co nás zajímalo, a zároveň si procvičit angličtinu.

Po veletrhu se nás ujaly dvě studentky školy a provedly nás po celém areálu. Všechno bylo moc hezké a dobře zařízené. Líbily se nám učebny, stáje pro koně, plavecký bazén a v neposlední řadě i uniformy.

Vše působilo mile a přátelsky. Byli jsme rádi, že jsme se jako jediná třída z Mnichovic mohli podívat na veletrh vysokých škol, což pro nás do budoucna může být velká inspirace, pokud se někdy rozhodneme pro studium v zahraničí.

Josefína Hányšová, 9.B