Dijon-Mnichovice 2023

Tak už se nám to blíží. V úterý 9. května 2023 k nám přijede celkem 32 studentů a 4 učitelé Lycea Charles de Gaulle na týden na výměnný pobyt. Od září 2022 již probíhá projekt, v jehož rámci jsme si se studenty začali dopisovat, poslali jsme si navzájem on-line adventní kalendář a připravujeme pro ně program na květen.

V polovině března jsme také měli schůzku s rodiči, která byla velmi příjemná a vstřícná. I touto cestou bych ráda všem poděkovala za pozitivní přístup a ochotu do výměnného pobytu s nám jít.
Za naši školu se projektu účastní žáci 7. a 8. tříd, protože naše návštěva Dijonu je naplánována na říjen 2023.
Tímto projektem opět po covidu navazujeme na dlouholetou tradici výměnných a studijních pobytů v zahraničí na naší škole.
Doufáme, že už žádné další přerušení nepřijde a že všechny následující projekty budou stejně tak úspěšné, jako ty předtím.

Držte nám palce
Mgr. Dominika Švehlová