Letní příměstské tábory

Připravili jsme pro vaše děti letním program – 4 tematicky zaměřené příměstské tábory (dřevodílny, kytarky, divoši a piráti).Jsou určeny pro děti zejména prvního stupně (u dřevodílen je možné zapojit i 6. a 7. třídu), primárně pro žáky naší školy, ale v případě místa můžeme doplnit i o další děti. Nabízíme bohatý program od 8:00 do 17:00 od pondělí do pátku, plný aktivit, her, výletů a zábavných workshopů.  Cílem táborů je nejen poskytnout dětem zábavu a relaxaci, ale také rozvíjet hravou formou jejich dovednosti a znalosti.

Termíny a zaměření

I.A 10.7.-14.7.2023 – Dřevodílny – práce se dřevem, pobyt venku

I.B 10.7.-14.7.2023 – Volání divočiny – poznávání přírody, jednoduché pokusy a pozorování, badatelské úkoly, pobyt v přírodě a hry

II.A  17.7.-21.7.2023 – Kytarky – základy hry na kytaru pro začátečníky (podmínkou je mít vlastní kytaru)

II.B  17.7.-21.7.2023 – Ostrov pokladů – zábavné kreativní aktivity, táborová hra s logickými úkoly, hry v přírodě

Více informací a přihlášku najdete na webových stránkách https://www.naperutich-roots.cz/tabor

 

Těšíme se na vás!