Do školy na kole nebo pěšky

Zdravíme všechny pěšáky, cyklisty a koloběžkáře, žákovský parlament vás vyzývá k 2. ročníku naší školní akce:

Nejhouževnatější šlapka pro žáky

Této akce se můžete účastnit všichni, kdo máte chuť se hýbat a šetřit uhlíkovou stopu na naší planetě. Akce bude probíhat tak, že budete zaznamenávat veškeré najeté km na kole a našlapané kroky BĚHEM CELÉHO KVĚTNA … 🤔 Věříme, že vás tato akce chytne za ❤️ a možná motivuje ke zvýšení tělesné aktivity. Tabulku vytvořily děti z žákovského parlamentu. Ta bude umístěna v každé třídě. Do tabulky napište své příjmení a jméno a pak už jen každý den i víkend zapisujte najeté kilometry a našlapané kroky. Možná se právě ty🚶‍♀️🚴‍♀️ staneš vítězem! Ke slavnostnímu vyhlášení dojde v průběhu června na Podhorkách při opékání buřtů 😉.

 

Na rozhýbané děti a zaplněné tabulky se těší

Lenka Zajíčková s žákovským parlamentem