Mikuláš v Mnichovicích 

Mikuláš v Mnichovicích

V pátek 3.12. navštívil Mnichovice Mikuláš. A nevyhnul se ani naší škole. Přizval si s sebou pěknou armádu andělů a čertů. Nejdříve se návštěva konala v malé škole na náměstí, kde se Mikuláš a jeho team přiučil hezkým básničkám. Všechny děti uměly básničky na jedničku a některé chtěly dokonce nakouknout do pytle. Všechna děcka dostala čokoládový adventní kalendář. Potom se skupina přemístila do velké školy, kde nastalo z přítomnosti čertů velké pozdvižení. Ale i ve velké škole děti předvedly hezké básničky a písničky. Podle nejnovějších informací nikdo z dětí ani pedagogů neskončil v pekle. Tato Mikulášova mise trvala bez mála čtyři hodiny. Nebyly obdarovány ale jen děti.  Některé třídy připravily pro Mikuláše dárky v podobě náramku z gumiček a nakreslených obrázků.

Tomáš Juřík,  9.B