VOLEJBAL přípravka – Nábor

Nábor dětí narozených 2010-2012.

Termíny tréninků budou upřesněny začátkem září 2022, v souladu s rozvrhem ZŠ Mnichovice.

Probíhat budou v tělocvičně ZŠ T.G. Masaryka, Bezručova 346, Mnichovice.

Základní informace, děti jsou dnes do volejbalové přípravky nabírány od osmi let, jako „volejbalový potěr“. V Mnichovicích chceme dát šanci naučit se volejbalové základy i starším sportovně založeným dětem ve věku ca 11-12. V tomto věku přechází svěřenci do mladších žáků a žákyň, my se ale v roce 2022-23 budeme trpělivě věnovat zvládnutí volejbalové techniky. Pro svěřence je ve hře účast v pražském turnaji minivolebalu pod SK Volejbal Prosek (https://www.volejbalek.cz/volejbal-sk-prosek). Přibližně ve třinácti letech mohou pak zájemci postoupit do sportovních oddílů staršího žactva a začít s “opravdovým” volejbalem.

Zájemci z řad dětí a rodičů o volejbalovou přípravku se mohou hlásit na telefonu nebo e-mailu Davida Vopálenského: david.vopalensky@gmail.com, tel. 602 642 774.