Příměstský tábor Všestraňák

Během druhého a třetího červencového týdne proběhl historicky první ročník sportovního příměstského tábora s názvem Všestraňák a to hned ve dvou turnusech.První turnus se konal mezi 10.-14. červencem a druhý hned navazující týden od 17.7. do 21.7. Příměstský tábor proběhl ve spolupráci právě s naší základní školou T.G. Masaryka Mnichovice a hlavními organizátory Alexanderem Dioszéghy (vyučující tělesné výchovy u nás na škole) a Ondřejem Dadákem. Tímto také celý tým organizátorů děkuje za spolupráci a těší se na další ročníky!

Hlavním cílem příměstského tábora Všestraňák je ukázat dětem, že sport je především zábava a že i v dnešní době plné moderních technologií se děti chtějí hýbat. Celý tábor se nesl v duchu nabitého a pestrého programu, kde si děti mohly vyzkoušet ne jeden nový sport a rozšířit si tím své obzory. Celý tým je veden specializovanými trenéry a učiteli, kteří se budou těšit na další hojnou účast v příštích ročnících! 

Více informací nalezete na webových stránkách Všestraňáku nebo na jejich instagramovém profilu, kde postupně přibývají fotky i videa z obou turnusů!