Rodiče ve škole

Měli jsme možnost přivítat mezi sebou ve škole paní Ericsson a pana Paroulka, rodiče našich druháčků, kteří dětem představili dva velmi zajímavé a zcela odlišné programy.

Pan Paroulek si s dětmi povídal o včelách, přinesl na ukázku úl a i med na ochutnávku. Protože jsme měli možnost o včelách si povídat již podruhé, žáci se na program pečlivě připravili. Měli seznam informací, o kterých si mysleli, že jsou pravdivé a společně s panem Paroulkem si ověřovali jejich správnost; dále měli připravený seznam otázek, na které dostali odpovědi.

S paní Ericsson jsme zažili výjimečný hudební zážitek. Připravila si pro žáky krásný hudební program. Prvně představila svůj hudební nástroj – housle. Poté z hudebních ukázek děti poznávaly zvířata. Nechybělo i živé vystoupení, kdy jsme měli možnost poslechu různých skladeb.

Děkujeme, žáci 2. C +  tř. učitelka Dagmar Knesplová