Rozhovor – Jan Punčochář

Už minulé týdny jsme vás na našich sociálních sítích informovali o návštěvě pana Punčocháře v naší školní jídelně. Hlavním důvodem, proč jsme si tohoto známého českého kuchaře pozvali, bylo natáčení rozhovoru. S Janem Punčochářem jsme navázali kontakty při setkání během natáčení pořadu České televize Zázraků přírody. Tam jsme se dohodli na návštěvě naší školy. Našeho hosta na začátku této akce přivítalo vedení školy, společně jsme mu předali drobné dary, a následně jsme ho provedli po naší školní jídelně. Po této exkurzi jsme se dostali k natáčení rozhovoru. Natáčení se neslo v příjemné atmosféře, ostatně jako celý tento den. Ještě jednou moc děkujeme našemu hostovi za jeho srdečnou návštěvu.

Videorozhovor si můžete pustit na našem školním Youtubovém kanálu, ZSMnichovice TV.

Tobiáš Kolník, 9.C