Setkání absolventů ZUŠ

Vážení absolventi ZUŠ v Říčanech!

Jak asi už víte, základní umělecká škola v Říčanech oslavuje v tomto školním roce 70. výročí svého založení. Za těch sedm desítek let prošlo uměleckým vzděláváním v Říčanech, tehdy ještě pod křídly Státní hudební školy nebo posléze Lidové školy umění desítky absolventů. Není možné již spočítat,  kolik absolventů to doopravdy bylo a právě proto bychom rádi uspořádali společné setkání vás všech, kteří si ve čtvrtek 29. února 2024 v 17.30 uděláte čas a přijdete na slavnostní Koncert bývalých absolventů do KC Labuť. Ti, kteří ještě svůj nástroj neopustili, mohou si s námi zahrát v orchestru (party už máme připravené) nebo předvést svůj sólový výkon na pódiu. A vás, kteří již nejste umělecky aktivní, srdečně zveme na koncert. Po koncertě plánujeme  malé společné posezení spojené s občerstvením a zavzpomínáním si na doby, které jsou již dávno za námi a na focení všech absolventů, kteří na koncert přijdou. Budeme se těšit, že přijdete v co největším počtu a že naše společné foto bude dokument pro další generace o tom, co se dělo v roce 2024!

Volejte, pište a hlavně přijďte!!

Iveta Sinkulová

iveta.sinkulova@zusricany.cz

mob: +420 604 737 629

Hana Javorská

hana.javorska@zusricany.cz

mob: +420 721 117 535

Těšíme se na vás

Mgr. Iveta Sinkulová, MBA.

ředitelka ZUŠ Říčany