Školy tvoří Ladovské pohádky

V pátek 8. 3. 2024 proběhlo u nás ve škole slavnostní předávání cen ze soutěže Školy tvoří Ladovské pohádky od Vlčího Halíře. 

Ceny přišla dětem předat paní Kirke z Vlčího Halíře a herečka Hana Igonda Ševčíková, známá např. jako Maruška ze seriálu Arabela se vrací aneb Rumburak králem pohádek.  

Mezi oceněnými dětmi byli žáci z Talentového bloku Grafické studio, kteří vytvářeli animované pohádky a žáci z 2. A a 2. B, kteří tvořili původní scénáře, kterými se žáci z Grafického studia inspirovali. Zmiňovaná videa najdete i na našem školním Youtubovém kanálu s názvem ZS Mnichovice TV. 

Tato slavnostní akce byla moc hezkou tečkou za kreativní soutěží, která propojila starší a mladší žáky dohromady. Žáci i škola jako celek dostali řadu cen a ocenění za teambuilding, autoři oceněných pohádek získali i podrobné zpětné vazby zhodnocující jejich dílo. 
Abychom nenechali návštěvu odejít s prázdnou, i my jsme jim připravili několik dárečků. Např. ručně kreslenou karikaturu paní Ševčíkové od Romana Kelbicha, vedoucího bloku Grafické studio. Zlaté medaile se školním logem vytisknuté na naší školní 3D tiskárně nebo krásné obrázky a výtvory v podobě kytiček od dětí z druhých tříd. Kytičky na akci nesměli chybět, neboť vše probíhalo na MDŽ. Už teď se těšíme na další podobné soutěže!  

 

Alena Kerhartová, DiS.