Letní Všestraňácká školka

Naše škola, ve spolupráci se Všestraňákem, přináší pro letošní léto novinku v podobě letních všesportových příměstských táborů, určených pro děti ve věku 4 až 7 let. Tyto tábory, nabídnou našim nejmenším příležitost k aktivnímu a zábavnému prázdninovému období, ve kterém se seznámí s různými sporty a zažijí spoustu nezapomenutelných dobrodružství.

Všestraňácká školka I. turnus se uskuteční v termínu od 8. do 12. července 2024. Během tohoto týdne budou děti pod vedením zkušených instruktorů a trenérů z Všestraňáka objevovat radosti pohybu, sportovní hry a základy týmové spolupráce.

Všestraňácká školka II. turnus je naplánován na týden od 15. do 19. července 2024. Ani v tomto turnusu nebudou chybět sportovní aktivity, kreativní dílny a hry v přírodě, které jsou základem pro rozvoj motorických dovedností a sociálního cítění.

Každý turnus otevře své brány pro 16 dětí, čímž zajistíme, že každý účastník obdrží individuální přístup a dostatek prostoru pro rozvoj svých schopností. Programy jsou pečlivě připraveny tak, aby podporovaly nejen fyzický, ale i duševní rozvoj dětí, a to vše v bezpečném a povzbuzujícím prostředí.

Pro rodiče, kteří mají zájem o účast svých dětí v jednom z našich turnusů, jsou veškeré informace a možnost přihlášení dostupné na webové stránce www.vsestranak.cz. Vzhledem k omezené kapacitě každého turnusu doporučujeme s přihlášením neotálet.

Připojte se k nám a umožněte vašim dětem prožít nezapomenutelné léto plné her, sportu a nových přátelství. Všestraňácká školka vám a vašim dětem otevře dveře k nekončícímu dobrodružství a zábavě. Těšíme se na vás!