Výlet do divadla

Třída 5. D jela těsně před Vánocemi 20. prosince do Divadla ABC v Praze. Představení se jmenovalo A osel na něj funěl a začínalo v 10 hodin. Cestou do divadla jsme se prošli po vyzdobeném Václavském náměstí. 
Před začátkem jsme stihli sníst svačinu, naše paní učitelka nám ještě připomněla, o čem hra bude, a už zazvonili a my se z předsálí přemístili do sálu.
Sledovali jsme se zaujetím děj, ve kterém se paní
učitelka Vesna Májová rozhodne se svými žáky nacvičit vánoční divadelní hru. Pan ředitel jim to velmi ztíží, protože nedůvěřuje paní učitelce a myslí si o ní, že to nezvládne. Vše nakonec dobře dopadne, paní učitelka v dané zkoušce obstojí a pan ředitel si dokonce zahraje roli anděla.
Byl to veselý vánoční příběh, který se všem líbil, který nám navodil krásnou sváteční atmosféru a vysvětlil nám, proč slavíme Vánoce.
 
Veronika Bergerová, 5. D