Léto 2024 – příměstský tábor

Rádi bychom vás informovali o možnosti účasti vašich dětí na letošních letních příměstských táborech VŠESTRAŇÁK, které proběhnou v prostorech ZŠ T. G. Masaryka v Mnichovicích a okolí. Tento rok jsme přidali novinku – Všestraňáckou školku, která je určena pro předškolní děti, aby i ti nejmenší měli možnost zúčastnit se a užít si sportovní a zábavné aktivity.

Všestraňácká školka – Termíny:

  • I. turnus: 8. – 12. července 2024
  • II. turnus: 15. – 19. července 2024

Naše tábory se rychle plní, takže neváhejte a přihlaste se co nejdříve! Ostatní tábory, včetně Lezeckého příměstského tábora, 1. a 2. turnusu příměstského tábora a Cestovatelského příměstského tábora, jsou stále dostupné, ale kapacity se rychle naplňují.

Pro více informací a přihlášky navštivte naše webové stránky www.vsestranak.cz.

Pokud máte jakékoli dotazy, neváhejte nás kontaktovat.