Návštěva Státní opery

V pátek 3. listopadu jsme opět večer vyrazili do Prahy, abychom zhlédli baletní představení Spící krasavice ve Státní opeře. Zúčastnili se děti z různých tříd, někteří rodiče a učitelé.                              

Příběh, který jsme viděli, byl založen na motivech pohádky Charlese Perraulta. V tomto krásném divadle jsme byli poprvé a jeho výhodou je, že se nachází blízko hlavního nádraží, tak jsme tam byli hned. Jelikož zrovna pršelo, byli jsme rádi, že jsme nestihli zmoknout.                                                        

Představení trvalo 2 hodiny 50 minut včetně přestávky, ve které jsme si mohli dát něco k jídlu a k pití. Obdivovali jsme krásné barevné kostýmy, umění hlavních představitelů a výzdobu divadla. Moc jsme si to užili a už se těšíme na další výjezd do nějakého jiného pražského divadla.

Kristýna Jechová, 7.B