Naši žáci opět bodují

• Výsledky z nedávné výtvarné soutěže pořádané Vyšší odbornou školou oděvního návrhářství a Střední průmyslovou školou oděvní mluví za vše =) Výhercům gratulujeme!!!
  • Zúčastnili jsme se soutěže „Vytvoř originální knoflík na 3D tiskárně“.
    Na obrázku můžete vidět knoflíky, které navrhli žáci z 8.A a učitelé výtvarné výchovy. Na stránkách Prusaprinters však můžete najít stovky dalších originálních knoflíků, které do soutěže posílají lidé z celého světa 👍 – https://www.prusaprinters.org/cs/contest/18-clothes_buttons
  • Věděli jste, že každá sněhová vločka je originál, stejně jako vaše otisků prstů?  Žáci šestých a sedmých tříd si o VV vyzkoušeli malbu olejovým pastelem. Sněhuláka si z našich vloček sice nepostavíme, ale můžeme se ze sněhu těšit i na chodbě školy na naší mini výstavě.
  • Oslavy Nového roku neprobíhají všude ve stejný čas a i tradice se liší. Žáci druhého stupně se dozvěděli mnoho nového o tradicích v daleké Číně a oslavili čínský nový rok krásnými kresbami, které jsou nyní vystaveny na chodbách školy.
  • Olympiáda není jen o sportu, ale i o vědomostech!!! Naši žáci se velmi úspěšně zúčastnili olympiády z českého jazyka, dějepisu a přírodních věd. Gratulujeme výhercům.

Michaela Vigo a Roman Kelbich