Velký den prvňáčků

Prvního září se neslo v duchu nástupu dětí zpět do škol. Mnichovičtí prvňáčci se zúčastnili slavnostního zahájení na náměstí, které se po dlouhé covidové pauze opět mohlo uskutečnit. Plni nadšeného očekávání vyhlíželi paní učitelky, vychovatelky i asistentky. Kromě veselých úsměvů se samozřejmě objevovalo i pochopitelné váhání. Po úvodních slovech paní hejtmanky, paní ředitelky školy, paní starostky a zástupců z řad zastupitelů jsme si společně užili první chvíle ve třídě, kam jsme se za zvuku školní hymny přesunuli v doprovodu dojatých rodičů. Všichni jsme tak společně odstartovali nové cesty za vzděláváním. Čekají nás menší i větší výzvy a těšíme se na jejich zdolávání! 

 

Prvňáčci, přejeme vám spoustu úžasných zážitků, úspěchů a radosti z nových poznatků.

 

Tým 1. tříd